Sh1estyr Dolandiriciligi (1 Viewer)

bhz

Credits
270
Rating - 0%
[KULLANICI=61296]@Sh1estyr[/KULLANICI]

Bu kisiyle insta hesap kapatma konusunda uzun kişi emin çalışma ragmen son alisveriste irtibatı kesti
700₺ Iade için bugun yarin derken aylardir iade yapilmiyor
senUok yogun bakimdayim yok yurtdisimlndayim gibi mazeretler
Yazışmada anladığım kadariyla iade edilmesi gereken tek kişi ben değilim
bununla ilgili telegramda mesajların hepsini kayit ettim, mesajlari silip çekmeden video ekranını aldım
Bu kisiyle iş yapacak kişiler veya admin talepte bulunursa kayitlari kendilerine sunabilirim 
Saygılar...

bhz

Credits
270
Rating - 0%
Arkadaslar mesaj kelimeleri neden karışıyor bilmiyorum ama @Sh1estyr ile is yapacak biri veya birileri varsa telegram üzerinden yazışmalarin kayitlarini verebilirim
dolandirilmayin
Telegram: diozba

Credits
3,206
Rating - 80%
Arkadaslar mesaj kelimeleri neden karışıyor bilmiyorum ama @Sh1estyr ile is yapacak biri veya birileri varsa telegram üzerinden yazışmalarin kayitlarini verebilirim
dolandirilmayin
Telegram: diozba
merhabalar öncelikle geçmiş olsun escrowssuz yapmasaydınız işlemi daha kaç defa dicek yetkililer escrwosuz yapmayın diye ayrıca kanıtları sunmalısınız

bhz

Credits
270
Rating - 0%
merhabalar öncelikle geçmiş olsun emanetsiz yapmasaydınız işlem daha kaç defa dicek kurumsal escrwosuz yapmayın diye ayrıca kanıtları sunmalısınız

Teşekkür ederim, daha önce kendisi ile çok calistim bi sureden sonra güven verdi, guven verincede esc gerek yok diyosun.
Olay meselesi parasal değil. Mesele beni dolandirdi baskasini dolandırmasin meselesi
Saygılar.

Users who are viewing this thread